ТОВ «КОМПАНІЯ «АКТИВ АЛЬЯНС»

Про нас

Ми є першою в Україні вітчизняною компанією, яка впроваджує сучасні світові технології та застосовує новітні комплексні рішення в сфері трубопровідного транспорту і є єдиним виробником очисних і інтелектуальних поршнів в нафтогазовій галузі.
Ми маємо необхідний досвід й технічні можливості для розробки рішень та виготовлення обладнання індивідуально за запитом Замовника.
Основними напрямками діяльності компанії є:

  • очистка та діагностика геометрії трубопроводів;
  • проведення внутрішньотрубної діагностики інтелектуальними поршнями;
  • проведення зовнішнього неруйнівного контролю із застосуванням ультразвукового методу.

Клієнтів

Проектів

Продіагностовано кілометрів

Працівників

АКТИВ АЛЬЯНС АКТИВ АЛЬЯНС

ПОЛІТИКА У СФЕРІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

Політика сталого розвитку ТОВ «Компанія «Актив-Альянс» щодо досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР), а саме: ЦСР 4 та ЦСР 9, базується на нашому прагненні зберігати довкілля та покращувати життя наших співробітників, клієнтів, громад та інших зацікавлених сторін. В нашій компанії впроваджені та успішно функціонують системи менеджменту якості, екологічного менеджменту та професійної безпеки (у відповідності з ISO 9001:2015, AQAP 2110:2016, ISO 14001:2015 та ISO 45001:2018), а також запроваджені заходи зниження електроспоживання.

Наша політика сталого розвитку заснована на таких принципах:

Ми зобов'язуємось зменшувати вплив на довкілля та покращувати екологічну дієвість в рамках нашої діяльності, враховуючи усі аспекти життєвого циклу, від початкового виробництва до кінцевої утилізації.

Ми сприяємо збереженню та підтримці екосистем шляхом впровадження ініціатив щодо охорони природи, збільшення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії.

Ми зобов'язуємось підтримувати чистоту та безпеку водних ресурсів, забезпечувати відповідність нормам та стандартам щодо якості води, та підтримувати сталість водних ресурсів.

Ми зобов'язуємося до регулярного виконання аналізу впливу на довкілля та підтримувати відкритий діалог з нашими зацікавленими сторонами щодо екологічної дієвості та досягнення сталого розвитку.

Ми зобов'язуємося до постійного вдосконалення наших практик, технологій та процесів з метою розвитку сталої інфраструктури.ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

Ми підтримуємо активну участь у розвитку місцевих громад та сприяємо забезпеченню сталого розвитку в регіонах, де ми працюємо.ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ㅤㅤㅤ

Ми сприяємо сталому розвитку, у тому числі через навчання з питань сталого розвитку та сталого способу життя, прав людини, ґендерної рівності, пропаганди культури миру та ненасильства, неприйняття жодних видів дискримінації та корупції.

Ми забезпечуємо залучення наших співробітників до програм та ініціатив, пов'язаних зі сталим розвитком, з метою забезпечення відповідальної поведінки та ефективного виконання наших зобов'язань щодо сталого розвитку.

Ми віримо, що ці принципи допоможуть нам досягти наших цілей щодо сталого розвитку. Ми зобов'язуємось постійно вдосконалювати нашу політику та практики з метою забезпечення збалансованого економічного, соціального та екологічного розвитку.

Наша команда

ПУГАЧЕВСЬКА ЄВГЕНІЯ ПЕТРІВНА

Керівник компанії

КУДІНОВ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСІЙОВИЧ

Юридичний напрямок

НЕПОЧАТОВ ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ

Технічний напрямок

ГОРОДИСЬКА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА

Фінансовий напрямок

Відгуки

ТОВ «Компанія «Актив Альянс» є надійним партнером і постачальником продукції гарантованої якості.

УКРТРАНСНАФТА

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

Підтверджуємо успішне співробітництво між АТ «Укртранснафта» та ТОВ «КОМПАНІЯ «АКТИВ АЛЬЯНС». Товар поставлений у срок, встановлений Договором, а претензії та зауваження по якості, кількості та строкам поставки товару відсутні. Ми рекомендуємо ТОВ «КОМПАНІЯ «АКТИВ АЛЬЯНС» як надійного ділового партнера.

Укртранснафта

Акціонерне товариство

Підтверджуємо успішне співробітництво між АТ «Укртранснафта» та ТОВ «Компанія «Актив Альянс» з надання послуг внутрішньотрубної діагностики трубопроводів на об'єктах «Капітальний ремонт 1-ої черги лінійної частини нафтопроводу «Броди-Держкордон» з заміною труби Ду 500 на ділянках км 17,7 - км 37,3». Виконання робіт здійснювалось інспекційним снарядом «Фагот-20», який виявляє геометричні особливості трубопроводу. Претензій до якості та строків надання послуг немає.

Регал Петролеум

ТОВ

ТОВ «Компанія «Актив Альянс» працює з квітня 2018 на об'єктах Представництва «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед», де виконувалися роботи з очищення та діагностики газопроводу "Курськ-Київ". Компанія використовує сучасне обладнання та інструменти для ефективного виконання завдань. За час співпраці компанія проявила себе як надійний підрядник, який завжди виконує свої зобов'язання якісно та вчасно. Рекомендуємо до співпраці іншим замовникам.

Регал Петролеум

ТОВ

Представництво компанії «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» уклало договфр підряду з ТОВ «Компанія «Актив Альянс» на ремонт трубопроводу в Полтавській області. У рамках договору компанія виконала комплекс робіт з ремонту дефектів трубопроводу за допомогою сучасних композитних матеріалів та обладнання. Спеціалісти показали високий рівень професіоналізму. Рекомендуємо до співпраці.

МОНТАЖТРАНСГАЗ

ТОВ

ТОВ «МОНТАЖТРАНСГАЗ» та ТОВ «Компанія «Актив Альянс» уклали договір на постачання очисних поліуретанових та пінних поршнів. Під час експлуатації поршні показали себе як ефективне обладнання для очистки трубопроводів. ТОВ «Компанія «Актив Альянс» виконала поставку з урахуванням умов договору та оперативно вирішувала запити Замовника. ТОВ «МОНТАЖТРАНСГАЗ» рекомендує компанію як надійного постачальника продукції гарантованої якості.