ITAG

В першу чергу компанія ITAG спеціалізується на виробництві кульових кранів для високо-агресивних середовищ (з тривалим безремонтним терміном служби), кульових кранів великих діаметрів, для дуже високого тиску зі складними конструкціями (ущільнення метал-метал) та 3-ходових кранів для проведення очищення трубопроводів. Дані кульові крани успішно експлуатуються більше 40 років в нафто-газовій галузі на підприємствах ВАТ Газпром, STATOIL (Норвегія), Shell (США), BP (Великобританія) та інших великих компаній.

AVK

AVK є світовим лідером у виробництві високоякісної і надійної запірної арматури для водопостачання, стічних вод, газу та пожежогасіння (вентилі, різні засувки, шибери). В даний час «AVK» виробляє також затвори, шиберні засувки, зворотні і повітряні клапани, пожежні гідранти, водорозбірні колонки, ремонтне обладнання.

Інститут транспорту нафти

АТ "Інститут транспорту нафти" (ІТН) - одна з найбільших компаній в Україні з проєктування, консультативного та інжинірингового супроводження об'єктів транспорту, перевалки, зберігання, розподілу нафти і продуктів її перероблювання. ІТН - прогресивна компанія, яка продовжує розвиватися також у нових напрямках, таких як альтернативні джерела енергії, видобуток та транспортування водню, газовидобувна промисловість та транспорт газу.
Компанія відома роботами з комплексного проєктування нових об'єктів, розвитку, реконструкції, модернізації існуючих об'єктів в Україні, Казахстані, Грузії, розробляє і впроваджує сучасні технології, що підвищують їх економічну ефективність, експлуатаційну надійність, безпеку для людей і природи.
Діяльність ІТН як проектно-інжинірингової компанії спрямована на створення технічно досконалих та екологічно безпечних об'єктів, що мають високу ефективність, довговічність і абсолютно надійні в експлуатації.