Вперед
Назад

Визначення геометрії та програми очистки трубопроводу

Послуги з визначення геометрії та програми очистки трубопроводу проводяться для контролю геометрії внутрішньої поверхні трубопроводів, а також для перевірки прохідності трубопроводу очисними і діагностичними снарядами.

Умови експлуатації - це рідкі, газоподібні, багатофазні середовища та вибухонебезпечні. Послуги з визначення геометрії та програми очистки трубопроводу виконуються на діючих нафтопроводах і газопроводах без зміни режиму перекачування.
Робочий діапазон тисків - до 120 Атм, коректна запис даних при швидкості перекачування продукту до 6 м / с.
Визначаються і візуалізуються: вм'ятини і гофри, відводи заводського виготовлення, виступання зварних швів, положення кранів, засувок та інших особливостей трубопроводу.
Проходження звужень до 70% від зовнішнього діаметра трубопроводу D, а також прохід відводів (поворотів) на 90 градусів з мінімальним радіусом R = 1.5 DN, де DN - номінальний діаметр трубопроводу.

Особливістю даного приладу є те, що він здатний працювати в забрудненому середовищі і давати досить якісні та кількісні показники щодо стану трубопроводу (його забрудненості, геометричних характеристик, тиску і температури середовища, що перекачується тощо).

Саме даний прилад використовується до початку очищення трубопроводу  для того, щоб надати фактичні дані про рівень забрудненості та для подальшого коректного вибору очисного обладнання та складання програми очистки.

Кожен окремий проект розраховується індивідуально, приймаючи до уваги особливості трубопроводу та  вихідні дані.