Вперед
Назад

Врізка під тиском та перекриття

Довіртеся істинному першовідкривачу і лідеру технології врізки та перекриття трубопроводів під тиском

Переглянути відео

Компанія TDW забезпечує не маючий аналогів рівень обслуговування трубопровідних систем і оперативно реагує на мінливі потреби своїх замовників, від наземних або морських трубопроводів до систем розподілу газу, НПЗ, нафтохімічних об'єктів переробки, електростанцій, промислових трубопроводів, видобування корисних копалин, целюлозно-паперових виробництв і систем водопостачання.

Ми виконуємо врізки під тиском в трубопроводи і резервуари діаметром від 15 мм до 2400 мм, в діапазоні робочого тиску до 150 Бар і робочої температури до 371°C (700°F). При виконанні врізки з організацією тимчасової байпасної лінії запатентовані механізми STOPPLE® і SHORTSTOPP® забезпечують перекриття трубопроводу до 2400 мм, що дозволяє виконати роботу без зниження тиску. Також для вирішення широкого діапазону завдань компанія TDW пропонує послугу перекриття заморожуванням середовища в трубопроводах зовнішнім діаметром до 1220 мм для різних продуктів.

Послуги по перекриттю трубопроводів.

Запатентовані системи компанії TDW по перекриттю трубопроводів  STOPPLE® і SHORTSTOPP® призначені для герметизації трубопроводів діаметром до 2400 мм без зупинки транспортування продукту.

Система перекриття трубопроводів STOPPLE® Train.

У даній системі використовується перевірена технологія компанії TDW STOPPLE®, яка забезпечує безпечну установку подвійної перекривної головки через один фітінг.

Послуги по перекриттю заморожуванням середовища.

Якщо потік в трубі може бути тимчасово призупинено для регульованого заморожування, особливо на промислових або комерційних майданчиках з обмеженим доступом для виконання робіт, рішення компанії TDW по перекриттю трубопроводів заморожуванням ідеально підходять для трубопроводів гарячої води з температурою до 110 ° С (230 ° F) і діаметром від Ду 15 мм до Ду 1 220 мм.

Система перекриття трубопроводів SmartPlug®.

Завдання системи перекриття трубопроводу SmartPlug® - герметизувати ділянку наземного трубопроводу, при цьому зберігаючи у решті частини трубопроводу робочий тиск.