Вперед
Назад

Внутрішньотрубна діагностика

Переглянути відео

Як найбільш надійний постачальник рішень з внутрішньотрубної діагностики і забезпечення безперебійного транспортування продукту, компанія TDW надає індивідуальні послуги з внутрішньотрубної діагностики трубопроводів, розроблені спеціально для оптимізації продуктивності систем трубопроводів з мінімальним часом простою. Технології внутрішньотрубної діагностики компанії TDW розраховані на забезпечення цілісності трубопроводу за найскладніших умов середовища, а також на надання найбільш точних даних, як правило, за один прохід.

Технологія активного управління швидкістю діагностичного снаряду

Занадто висока швидкість проходження снаряда впливає на якість даних. Технологія активного управління швидкістю діагностичного снаряда спеціально розроблена для спільного застосування з технологією діагностики MFL в газопроводах з високою швидкістю потоку.

Технологія діагностики деформацій DEF

Технологія розроблена з застосуванням датчиків, розрахованих на прохід безпосередньо по внутрішній стінці труби, а не перед снарядом, що збільшує їх чутливість. Дані з високою роздільною здатністю, отримані за допомогою цих інструментів, можуть бути проаналізовані на ознаки наявності вм'ятин і допомагають точно виміряти ділянки розширення труб.

Технологія GMFL

Забезпечує точне виявлення і визначення розмірів внутрішньої і зовнішньої втрати металу та інших аномалій. Розрахована на подолання звужень і зниження опору тертя для забезпечення більш стабільної швидкості проходження снаряду.

Технологія MFL

Забезпечує точне виявлення і визначення розмірів внутрішньої і зовнішньої втрати металу та інших відхилень.

Технологія розсіювання магнітного потоку SpirALL

Забезпечує найбільш точну на сьогоднішній день діагностику поздовжніх зварних швів без значного збільшення довжини снаряду.

Технологія KALIPER® 360

Спеціально розроблена для використання при укладанні нових трубопроводів, а також для трубопроводів в експлуатації, які транспортують рідини, гази, хімікати та інші продукти трубопровідного транспорту.

Технологія по комбінованій діагностиці

Можливість діагностування різних небезпечних аномалій і записувати поєднання даних різного характеру з використанням одного діагностичного снаряду.

Технологія картографії XYZ

Дозволяє операторам визначити точну траєкторію осьової лінії трубопроводу по широті, довготі і висоті.